Naslovna stranica Ned, 19.11.2017.
 
Misna čitanja
Katolički kalendar
Recept tjedna
Korisni linkovi
Program uživo
Arhiv emisija
Postani prijatelj
 
Raspored programa:
 
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
 
Detaljan pregled članka
 
Kontakt:
Hrvatski Katolički Radio
Voćarska c. 106,
10000 Zagreb
tel:  (+385) 01 460 99 99
pgm: (+385) 01 460 99 88
fax: (+385) 01 460 99 77
web: www.hkr.hr
e-mail: hkr@hkr.hr
Vjerski program:
vjerski@hkr.hr
Informativni program:
info@hkr.hr
Kulturni program:
kultura@hkr.hr
Glazbena redakcija:
glazbena@hkr.hr
Dječji program:
djeca@hkr.hr
Sustav "Prijatelji":
prijatelji@hkr.hr
Voditelji:
voditelji@hkr.hr
Tehnika:
tehnika@hkr.hr
 
Za emisije koje ste propustili poslušati, a nisu dostupne na stranici arhiva emisija, upit pošaljite na e-mail: nazahtjev@hkr.hr
 
Medijsko pokroviteljstvo Arhiva članaka
 
IZBORI ZA ZASTUPNIKE U HRVATSKI SABOR 2015.
[ 22.10.2015. ]

TERMINI PREDSTAVLJANJA STRANAKA/KOALICIJA/NEOVISNIH KANDIDATA I KANDIDATA ZA PREDSTAVNIKE NACIONALNIH MANJINA U PROGRAMU HRVATSKOGA KATOLIČKOG RADIJA TRAJANJE PREDSTAVLJANJA – 8 MINUTA
1.
AKCIJA MLADIH – AM
PETAK
6. 11. 2015.
13.20 sati

2.
AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
UTORAK
3. 11. 2015.
14.30 sati

3.
'BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI'
DEMOKRATSKA PRIGORSKO-ZAGREBAČKA STRANKA -
DPS
DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ISTARSKI DEMOKRATI - DEMOCRATICI ISTRIANI - ID - DI
MEĐIMURSKA STRANKA - MS
NEZAVISNI SELJACI HRVATSKE - NSH
NOVI VAL - STRANKA RAZVOJA - NOVI VAL
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
UMIROVLJENIČKA DEMOKRATSKA UNIJA - UDU
ZELENI SAVEZ - ZELENI
ZELENA STRANKA - ZS
PETAK
30. 10. 2015.
13.00 sati

4.
BRANITELJSKO DOMOLJUBNA STRANKA HRVATSKE
PONEDJELJAK
2. 11. 2015.
14.30 sati

5.
DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE - DESNO
SRIJEDA
28. 10. 2015.
14.30 sati

6.
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRAST - POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
UTORAK
27. 10. 2015.
17.40 sati

7.
HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
OBITELJSKA STRANKA - OS
PETAK
6. 11. 2015.
13.30 sati

8.
HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - HKDU
HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA
NACIONALNI DEMOKRATI - ND
UTORAK
27. 10. 2015.
18.20 sati

9.
HRVATSKA STRANKA REDA - HSR
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
13.10 sati

10.
HRVATSKA ZORA STRANKA NARODA - HZ
PETAK
30. 10. 2015.
13.10 sati

11.
HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE - HDSSB
SRIJEDA
28. 10. 2015.
14.20 sati

12.
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
LISTA ZA RIJEKU - RI
PETAK
6. 11. 2015.
13.10 sati

13.
MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ - MDS
ČETVRTAK
5. 11. 2015.
11.10 sati

14.
MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST
SRIJEDA
4. 11. 2015.
14.30 sati

15.
NAPRIJED HRVATSKA! - PROGRESIVNI SAVEZ IVE JOSIPOVIĆA
NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI
STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA - UMIROVLJENICI
ZELENI FORUM
DUBROVAČKI DEMOKRATSKI SABOR - DDS
PETAK
6. 11. 2015.
13.00 sati

16.
NEOVISNA LISTA - DAMIR BAJS
PETAK
30. 10. 2015.
13.20 sati

17.
NEOVISNA LISTA - MIRA DAVIDOVIĆ
ČETVRTAK
5. 11. 2015.
11.20 sati

18.
NEOVISNA LISTA - VESNA PINJUH
UTORAK
27. 10. 2015.
17.50 sati

19.
NEOVISNA LISTA - ŽELJKO KNAPIĆ
SRIJEDA
28. 10. 2015.
14.10 sati

20.
NEOVISNA LISTA - ŽELJKO LACKOVIĆ
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
13.00 sati

21.
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORaH
PONEDJELJAK
2. 11. 2015.
14.20 sati

22.
PAMETNO
UTORAK
27. 10. 2015.
14.30 sati

23.
POKRET ZAJEDNO
UTORAK
3. 11. 2015.
14.20 sati

24.
RADNIČKA FRONTA - RF
UTORAK
27. 10. 2015.
18.30 sati

25.
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
ZAGORSKA STRANKA - ZS
ČETVRTAK
5. 11. 2015.
11.30 sati

26.
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
UTORAK
27. 10. 2015.
11.00 sati

27.
U IME OBITELJI - PROJEKT DOMOVINA
ČETVRTAK
5. 11. 2015.
11.00 sati

28.
ZA GRAD
UTORAK
27. 10. 2015.
14.20 sati

29.
ŽELJKO KERUM - HRVATSKA GRAĐANSKA STRANKA
UTORAK
27. 10. 2015.
18.00 sati

30.
ŽIVI ZID
UTORAK
3. 11. 2015.
14.10 sati


SRPSKA NACIONALNA MANJINA U XII. IZBORNOJ JEDINICI

31.
JOVAN AJDUKOVIĆ / TATJANA LUKIĆ
NAŠA STRANKA – NS
UTORAK
3. 11. 2015.
13.00 sati

32.
DUŠAN BJELAJAC / NIKOLA SUŽNJEVIĆ
SRPSKA PRAVEDNA STRANKA - SPS
SRIJEDA
4. 11. 2015.
14.10 sati

33.
MILE HORVAT / DRAGAN CRNOGORAC
SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
12.50 sati

34.
SINIŠA LJUBOJEVIĆ / JOVICA RADMANOVIĆ
GRUPA BIRAČA
UTORAK
27. 10. 2015.
14.10 sati

35.
SRĐAN MILAKOVIĆ / NEBOJŠA MANOJLOVIĆ
GRUPA BIRAČA
PONEDJELJAK
2. 11. 2015.
14.10 sati

36.
SLAVKO MIRNIĆ / ĐOKA RAŠIĆ
NAŠA STRANKA - NS
PETAK
30. 10. 2015.
13.30 sati

37.
DRAGOLJUB PETROVIĆ / SANDA RAOS
SRPSKA PRAVEDNA STRANKA - SPS
SRIJEDA
4. 11. 2015.
14.20 sati

38.
MILORAD PUPOVAC / BOGDAN RKMAN
SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
UTORAK
3. 11. 2015.
13.10 sati

39.
MIRKO RAŠKOVIĆ / VESNA BLANUŠA
SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS
ČETVRTAK
5. 11. 2015.
10.50 sati

40.
DRAGAN TODIĆ / SAŠA MILETIĆ
NAŠA STRANKA - NS
ČETVRTAK
29. 10. 2015.
10.50 sati

41.
NENAD VLAHOVIĆ / JOVO GRKINIĆ
SRPSKA PRAVEDNA STRANKA - SPS
UTORAK
27. 10. 2015.
11.10 sati


MAĐARSKA NACIONALNA MANJINA U XII. IZBORNOJ
JEDINICI

42.
RÓBERT JANKOVICS / ZOLTAN BALAŽ-PIRI
DEMOKRATSKA ZAJEDNICA MAĐARA HRVATSKE - DZMH
HORVÁTORSZÁGI MAGYAROK DEMOKRATIKUS KÖZÖSSÉGE – HMDK
UTORAK
27. 10. 2015.
17.30 sati

43.
ŠANDOR JUHAS / MARGITA BUDIM
SAVEZ MAĐARSKIH UDRUGA - SMU
MAGYAR EGYESÜLETEK SZÖVETSËGE - MESZ
UTORAK
3. 11. 2015.
13.30 sati


TALIJANSKA NACIONALNA MANJINA U XII. IZBORNOJ JEDINICI

44.
DANIELA DAPAS / LOVRE DE GRISOGONO
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORaH
UTORAK
27. 10. 2015.
10.50 sati

45.
FURIO RADIN / ROBERTO PALISCA
GRUPA BIRAČA
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
13.20 sati

46.
MAURIZIO ZENNARO / ERNIE GIGANTE DEŠKOVIĆ
GRUPA BIRAČA
ČETVRTAK
29. 10. 2015.
11.10 sati


ČEŠKA I SLOVAČKA NACIONALNA MANJINA U XII.
IZBORNOJ JEDINICI

47.
VLADIMIR BILEK
GRUPA BIRAČA
UTORAK
27. 10. 2015.
11.20 sati

48.
IVAN KOMAK
GRUPA BIRAČA
ČETVRTAK
29. 10. 2015.
11.00 sati


AUSTRIJSKA, BUGARSKA, NJEMAČKA, POLJSKA, ROMSKA, RUMUNJSKA, RUSINSKA, RUSKA, TURSKA, UKRAJINSKA, VLAŠKA I ŽIDOVSKA NACIONALNA MANJINA U XII. IZBORNOJ JEDINICI

49.
BARI AHMEDI
GRUPA BIRAČA
UTORAK
27. 10. 2015.
12.50 sati

50.
ŽELJKO BALOG
NAPRIJED HRVATSKA! - PROGRESIVNI SAVEZ IVE JOSIPOVIĆA
KROVNA ZAJEDNICA ROMA HRVATSKE
ČETVRTAK
29. 10. 2015.
11.30 sati

51.
ROBERT BOSAK
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
SRIJEDA
28. 10. 2015.
14.50 sati

52.
VELJKO KAJTAZI
UDRUGA ZA PROMICANJE OBRAZOVANJA ROMA U REPUBLICI HRVATSKOJ 'KALI SARA' - UZOR U RH 'KALI SARA'
ČETVRTAK
29. 10. 2015.
11.20 sati

53.
ZVONKO KALANJOŠ
GRUPA BIRAČA
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
13.30 sati

54.
DUŠKO KOSTIĆ
UDRUGA ROMSKOG PRIJATELJSTVA 'LUNA' - LUNA
PONEDJELJAK
2. 11. 2015.
14.50 sati

55.
VESNA PICHLER
SAVEZ NIJEMACA I AUSTRIJANACA HRVATSKE, CENTRALA - OSIJEK
VEREIN DER DEUTCHEN UND OSTERREICHER KROATIEN, ZENTRALE - OSIJEK
UTORAK
27. 10. 2015.
14.50 sati

56.
DUBRAVKA RAŠLJANIN
SAVEZ RUSINA REPUBLIKE HRVATSKE
UTORAK
27. 10. 2015.
13.30 sati

57.
RENATA TRISCHLER
NJEMAČKA ZAJEDNICA - ZEMALJSKA UDRUGA PODUNAVSKIH ŠVABA U HRVATSKOJ
DEUTSCHE GEMEINSCHAFT – LANDSMANNSCHAFT DER DONAUSCHWABEN IN KROATIEN
PETAK
30. 10. 2015.
12.50 sati

58.
MUHAMED ZAHIROVIĆ
'BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI'
DEMOKRATSKA PRIGORSKO - ZAGREBAČKA STRANKA - DPS
DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
ISTARSKI DEMOKRATI - DEMOCRATICI ISTRIANI - ID-DI
MEĐIMURSKA STRANKA - MS
NEZAVISNI SELJACI HRVATSKE - NSH
NOVI VAL - STRANKA RAZVOJA - NOVI VAL
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU
UMIROVLJENIČKA DEMOKRATSKA UNIJA - UDU
ZELENI SAVEZ – ZELENI
ZELENA STRANKA - ZS
UTORAK
27. 10. 2015.
11.30 sati

59.
JELENA ZARIČNAJA JINDRA
SAVEZ RUSA REPUBLIKE HRVATSKE
- SAVEZ RUSA RH
UTORAK
3. 11. 2015.
12.50 sati


ALBANSKA, BOŠNJAČKA, CRNOGORSKA, MAKEDONSKA I SLOVENSKA NACIONALNA MANJINA U XII. IZBORNOJ JEDINICI

60.
JONUZ ALITI
GRUPA BIRAČA
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
14.10 sati

61.
ALIJA AVDIĆ
STRANKA BOŠNJAKA HRVATSKE - SBH
UTORAK
3. 11. 2015.
14.50 sati

62.
ALEN DŽOMBA
NAPRIJED HRVATSKA! - PROGRESIVNI SAVEZ IVE JOSIPOVIĆA
UDRUGA BOŠNJAKA BRANITELJA DOMOVINSKOG RATA VUKOVARSKO - SRIJEMSKE ŽUPANIJE
BOŠNJAČKO KULTURNO UMJETNIČKO DRUŠTVO 'BEHAR' GUNJA
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
14.30 sati

63.
LUTVIJA GRACA
GRUPA BIRAČA
UTORAK
27. 10. 2015.
13.00 sati

64.
NEDŽAD HODŽIĆ
BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH
UTORAK
27. 10. 2015.
18.10 sati

65.
SABINA KOŽELJ - HORVAT
SLOVENSKO KULTURNO DRUŠTVO STANKO VRAZ
PETAK
6. 11. 2015.
12.50 sati

66.
ERMINA LEKAJ PRLJASKAJ
FORUM ALBANSKIH INTELEKTUALACA - FAI
KULTURNA UDRUGA ALBANSKE NACIONALNE MANJINE ZADAR - KUANMZ
ZAVIČAJNA UDRUGA 'HASI' - HASI
UDRUGA KOSOVARA U REPUBLICI HRVATSKOJ - KOSOVA - RH
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
14.50 sati

67.
SENAD PRŠIĆ
BOŠNJAČKA NACIONALNA ZAJEDNICA HRVATSKE
UTORAK
27. 10. 2015.
13.20 sati

68.
SUAD SALKIĆ
GRUPA BIRAČA
PONEDJELJAK
26. 10. 2015.
14.20 sati

69.
MIRSAD SREBRENIKOVIĆ
STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE HRVATSKE – SDA HRVATSKE
SRIJEDA
4. 11. 2015.
14.50 sati

70.
IDRIS SULEJMANI
ZAJEDNICA ALBANACA ISTARSKE ŽUPANIJE
UTORAK
3. 11. 2015.
13.20 sati

71.
SULEJMAN TABAKOVIĆ
GRUPA BIRAČA
UTORAK
27. 10. 2015.
13.10 sati

Izborna pravila HKR-a za parlamentarne izbore 2015


 
[ 16.8.2016. ] IZBORI ZA ZASTUPNIKE U HRVATSKI SABOR 2016.
[ 11.5.2016. ] Nagradna igra za širitelje kruga prijatelja HKR-a
[ 22.10.2015. ] IZBORI ZA ZASTUPNIKE U HRVATSKI SABOR 2015.
[ 14.10.2015. ] IZBORI ZA ZASTUPNIKE U HRVATSKI SABOR 2015.
[ 23.5.2014. ] Pomoc nastradalima u poplavama
[ 16.4.2014. ] Termini predstavljanja listi u programu HKR-a
[ 23.9.2013. ] Europska gradanska inicijativa - JEDAN OD NAS
[ 10.5.2013. ] Prikupljanje potpisa za referendum
[ 4.4.2013. ] Termini predstavljanja listi u programu HKR-a
[ 19.2.2013. ] Tjedan solidarnosti s Crkvom i ljudima u BiH
[ 1.6.2012. ] SJAJNI ZAVRŠETAK VELICANSTVENE SEZONE
[ 16.5.2012. ] HKR - 15. obljetnica
[ 4.5.2012. ] SHKM 2012 Sisak
[ 30.4.2012. ] Zagrebacka filharmonija - Koncert za Majcin dan
[ 5.4.2012. ] ODRŽAN USKRS FEST 2011.
[ 23.12.2011. ] Za 1000 radosti
[ 18.11.2011. ] IZBORI 2011. - Termini predstavljanja
[ 16.11.2011. ] Poziv na javni ždrijeb
[ 28.10.2011. ] Natjecaj za stipendije Udruge Ivan Merz
[ 25.10.2011. ] Zagrebacka filharmonija - Bijeli ciklus
 
 
Sveta Janja Asiška
Uz sestru sv. Klare, Janju Asišku, Crkva se danas spominje i svete Matilde von Hackenborn, koja je promicala pobožnost Srcu Isusovu.
Detaljan pregled članka
 
Priča o slobodi
Iz pera vjeroučiteljice Natalije Lidije Kivač
Detaljan pregled članka

Na web stranicama HKR-a najčeše
čitam vijesti
preslušavam program iz Arhiva
pretražujem raspored programa
slušam program "uživo"
čitam najave emisija
tražim kontakt informacije
Pregled statistike ankete